Resultats esportius de futbol, bàsquet i hoquei del cap de setmana 10/11 d’Abril)

10/04/2010 - 21:18h
 

Resultats comarcals de futbol (2ª regional i lliga penedesenca, grups 10 i 11), hoquei i bàsquet.(dissabte 10 i diumenge 11 de Març)

FUTBOL
Primera Divisió Catalana
Gimnàstica Iberiana-Vilafranca        1-2
Primera regional Grup 3
Espirall-Sant Joan Despí            1-2     
La Múnia-Ribes                          4-1      
Segona regional Grup 12
Fatima-Moja                                0-1
Joventut Ribetana-Piera               2-2   
Monjos-Riudebitlles                     3-1
Tous-Sant Cugat Sesgarrigues     2-1
Sant Pau d’Ordal-Vista Alegre      3-4
Vilanova del Camí-Les Cabanyes 1-3
Molanta-La Granada                    0-1  
La Pobla Claramunt-Masquefa     1-1
Atlètic Vilafranca-Cubelles           2-2
La lliga penedesenca Grup 10
Castellví de la Marca-Penya Jove     2-1           
La Plana Rodona-Torrelles               1-3           
Olivella-Olesa Bonesvalls                 0-0
Vallirana-Cervelló
Avinyonet-Sant Sadurní                    2-1
Raig Ribetà-Monjos B                      4-0
La Palma Cervelló-Ràpit Català        5-0
Amèrica del Garraf-Begues              4-4        
La lliga penedesenca Grup 11   
La Llacuna-Torrellenc                   0-4
Vallbona-Hortonenc                     2-0
Martinenca-Unión Suramricana     4-2 (ajornat als 80’)
Sant Sadurni-Puigdalber             2-0    
Gelida-Cabrera                           3-0
Can Cartro-Font-rubí                   3-0
Les Roquetes-Can Amat             3-1
Quintinenc-Mediona                    0-2     
 
Primera divisió femenina
Atlètic Vilafranca-Reus Deportiu      1-0
 
HOQUEI PATINS
OK Lliga
Noia Freixenet-Vic                         1-0
Caixa Penedès Patí Vilafranca-Shum Maçanet   2-3
 
Primera divisió
Oviedo-Calafell                         3-1

BASQUET
Primera Catalana Grup 1  
Casal-Ribes                             82-98        
Primera femenina Grup 1
Xamba-Sabadell                      53-47

També et pot interessar

Comentaris